KONST / Litografier / Färglitografi 15052054
nr 1505 2054
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Signerad, numrerad 102/200. Färglitografi, bildmått: 29x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x62 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:54:06
24/11 21:42:48
300 kr
28/11 16:55:35
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell